Na čom práve pracujem

Venujem sa viacerým projektom v rozličných odvetviach. Som už raz taký 🙂 Tu je kompletný prehľad tých aktuálnych:

ACN Slovensko – Fundraisingový menežér pre slovenskú kanceláriu celosvetovej kresťanskej charitatívnej organizácie. Okrem iného zastrešujem našu digitálnu transformáciu a snažím sa, aby sme na Slovensku boli lídrami v online fundraisingu.

Marketingový konzultant – kreatívci, umelci, neziskovky aj veľké firmy si ma najímajú na konzultácie zamerané na strategický online marketing. Medzi mojich klientov patrili: Peter Chodelka, časopis .týždeň, Kolégium A. Neuwirtha, Rádio Aktual či Rozvojdietata.sk

Komunita interiérového dizajnu – prevádzkujeme najväčsiu komunitu a newsletter o bývaní na Slovensku. Naša misia je, aby každý miloval svoju domácnosť a cítil sa v nej príjemne.

Karouch poctivé diáre a zápisníky – Moja drahá manželka sa živí vlastnou značkou eko diárov a zápisníkov. V projekte pomáham s marketingom a strategickým plánovaním.

Vydavateľstvo Artis Omnis – naše rodinné vydavateľstvo má už 15 rokov. Vydávame kvalitnú slovenskú literatúru a v projekte pomáham s e-mailovým marketingom a rozbehnutím vlastného e-shopu.

E-mailový klub pre tvorcov – stovkám ľudí posielam newsletter s tipmi, ako sa živiť svojim remeslom na internete. Poteším sa, keď sa prihlásite aj vy. Formulár nájdete nižšie.

Ako chudnem – tu môžete sledovať deň po dni, ako sa mi (ne)darí prvý raz v dospelom živote dostať sa pod 100 kíl a dostať pod kontrolu moju nadváhu.